Mostní evidenční systém HF-MES pro obce a města ČR

 

 
 
 
Vyvinuli jsme vlastní unikátní program pro vedení kompletní mostní dokumentace. 
 
 
 
V rámci služeb, při předání vyhotovnené dokumnetace, poskytujeme veškerou dokumentaci v Mostním evidenčním systému HF MES zcela ZDARMA.
 </div> <div class="justify"> 
 
 
 
 
Jedná se o velmi efektivní nástroj, ve kterém správce, potažmo uživatel, přehledně řeší správu jakékoliv dokumentace spojené s mostními objekty, jako jsou mostní listy, pasportizace, dokumenty všech druhů mostních prohlídek, kompletní fotodokumentace atp. Jednoduchá správa umožňuje rychlý přístup ke všem dokumentům jednotlivých objektů, včetně náhledů a rychlého tisku z formátu PDF.
 
 
 
Zároveň je zde neomezený prostor pro evidenci jakékoliv archivní a historické dokumentace, kterou automaticky zpracujeme a zaneseme do systému evidence v digitální podobě - vše zdarma v rámci servisu.
 </div> <div class="justify"> 
 
Tento systém jsme vyvinuli přímo pro správu mostních objektů měst a obcí. Cílem je sjednotit zanedbané a nepřehledné vedení dokumentací k mostním objektům. Zároveň zde odpadá nutnost paušálních plateb za používání našeho softwaru. Díky tomuto jednoduchému a uživatelsky nenáročnému evidenčnímu systému tento problém řešíme od A do Z a zároveň šetříme životní prostředí možností volby neprodukovat velká množství papírových tisků.
 
 
<div class="justify"> 
Program lze na přání objednavatele individuálně upravit.
 
 
HF MES také umožňuje synchronizaci se systémy pasportu místních komunikací.
 
 
Individuálně řešíme konrétní modifikace softwaru HF MES jako např. evidence nemovitostí a hmotného majetku, vozový park apod.
 </div> <div class="justify">V současné době je HF MES standardně předán objednavateli na DVD zcela ZDARMA s instruktáží obsluhy programu při podpisu o předání a převzetí díla.
 <strong> <br /></strong></p> <p style="text-align: center;">Vizualizace programu

nahled hf_mes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.